Naturiq

Morušový čaj a citrónová tráva - sypaný

Morušový čaj a citrónová tráva - sypaný

NOVINKA!!!

Nová ÚRODA Jún 2020

Prémiový BIO čaj z morušových listov 50% + BIO Citrónová tráva 50% - sypaný / voľné listy.

Príprava: 5g čaju na 500ml vriacej vody. Lúhujeme 3-5 minút podľa chuti. Nálev má svetlohnedú farbu.

Výrobok balí a distribuuje: NATURIQ s.r.o., Krivec 298, 96205 Hriňová

Vychutnajte si obzvlášť sviežu chuť citrónovej trávy v spojení s obľubeným morušovým čajom. Sametovosť morušového čaju v spojení so sviežosťou citrónovej trávy. Veľmi vhodný aj ako studený nápoj.

Už pri prvých dúškoch má nálev očarujúcu, jemne sladkastú, komplexnú a harmonickú chuť, bez akejkoľvek známky horkosti v dozvuku chuti. Je to jeden z mála čajov, ktorý ponúka tak široký rozsah zaujímavých látok - rastlinné komponenty, vitamíny a minerály:


Spojenie morušových listov a celej byle citrónovej trávy ponúka pravé osvieženie.  Je vhodný na každodenné popíjanie napríklad ako večerný čaj na upokojenie mysle a pokojný spánok , ale aj cez deň pre uhasenie smädu.

Najvýznamnejšie zložky, ktoré obsahujú morušové listy:

 DNJ (1-deoxynojirimycin)
 GABA (kyselina gama-aminomaslová)
 Fytosteroly
 Flavonoidy
 Vitamín A (retinol)
 Vitamín B (tiamín)
 Vitamín B (riboflavín)
 Vitamín C
 Vysoký podiel vápnika, draslíka, magnézia a železa

Ľudia milujúci čaj vedia, že pravidelné a dlhodobé pitie čaju ich telesný aj duševný stav obohacuje.

Morušové listy sú pestované na BIO farme. Je to biologicky čisté pestovanie, ktoré vylučuje používanie akýchkoľvek umelých hnojív a pesticídov, taktiež antibiotík, a v žiadnom prípade nie sú prípustné geneticky modifikované rastliny. Vďaka výhradne prírodnému spôsobu pestovania moruše a precízne šetrnému spôsobu zaobchádzania s rastlinami pri a po zbere, sa prejavujú účinky tohto čaju v čisto prírodnej forme a sile bez najmenšej obavy o svoje zdravie z nežiadúcich účinkov cudzorodých látok ako napríklad pridané farbivá, konzervačné látky alebo umelé ochucovadlá a pridaný cukor. Jednoducho je to čaj v tej najčistejšej forme.

 Neobsahuje kofein -> vhodný ako čaj na večer taktiež pre deti a seniorov

 

Podmienky skladovania: Tento produkt skladujte na suchom a tmavom mieste v uzatvorenom obale, alebo nádobe. Informácia o minimálnej dobe trvanlivosti je uvedená na obale výrobku.

Výrobok balí a distribuuje: NATURIQ s.r.o., Krivec 298, 96205 Hriňová