Naturiq

Bio Muesli VIŠNE a 5 ZŔN

Bio Muesli VIŠNE a 5 ZŔN

Zloženie: Višne RAW -sušené(17%), OVSENÉ VLOČKY JUMBO, JAČMENNÉ VLOČKY, ŠPALDOVÉ VLOČKY, pohánkové vločky, pšenové vločky, moruša biela sušená RAW - malé kúsky, slnečnicové jadierka, kúsky nepražených kakaových bôbov, mäta prieporná mletá-sušená.

Všetky použité ingrediencie pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.  

Výrobok obsahuje LEPOK.

Neodolateľne osviežujúca zmes višní, mäty a kúskov kakaových bôbov s vločkami z 5 zŕn. Otvor. Ovoňaj. Nasyp. Mňam. Celý deň budeš snívať aké sú perfektné. Skvelá kombinácia vločiek z 5 druhov zŕn s vysokým podielom na slnku sušených višní, doplnených kúskami moruše bielej. Tiež sú výrazne ovocné. Jedinečnými a neodolateľne osviežujúcimi ich robí mäta pieporná a kakaové kúsky nepražených kakaových bôbov (cacao nibs).

Všetky ingrediencie v muesli sú v prémiovej bio kvalite bez použitia akýchkoľvek chemických látok, umelých hnojív a bez postrekov počas pestovania. Nie sú umelo dochutené ani dosladené. Vitamíny a stopové látky sú prirodzenou súčasťou všetkých zložiek našich muesli. Je to nesprocesovaný a tepelne neupravený produkt. Chuť je čisto prírodná.

Podmienky skladovania: Tento produkt skladujte na suchom a tmavom mieste v uzatvorenom obale, alebo nádobe. Informácia o minimálnej dobe trvanlivosti je uvedená na obale výrobku.

Výrába a distribuuje: NATURIQ s.r.o., Krivec 298, 96205 Hriňová