Naturiq

Bio Muesli SLIVKOVO - MAKOVÉ

Bio Muesli SLIVKOVO - MAKOVÉ

Zloženie: ražné vločky (20%), ovsené vločky jemné (20%), slivky sušené (18%), ovsené otruby, citrónová kôra kandizovaná /citrónová kôra, trstinový cukor/, mak (10%), slnečnicové jadierka, ľanové semienka hnedé.

Všetky použité ingrediencie pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.  

Výrobok obsahuje LEPOK.

TO PRAVÔ SLOVENSKÔ!!!

Bolo len otázkou času, kedy vznikne naozaj slovenská receptúra našich muesli. Čo iné je tradičnejšie pre tento kút sveta ako slivky a mak? Ako hriňovčania sme si dovolili preniesť osvedčenú slovenskú kombináciu sliviek a maku v nepečenej a naturálnej forme do muesli. A nielen to - preniesli sme aj tradičnú ľudovú hriňovskú výšivku na etiketu. Snáď sa nám to všetko "prepečie" :-)

Pýtate sa ako môžu chutiť? Skvelo! Veď tú chuť poznáte veľmi dobre. Celá kombinácia je sprevádzaná výraznou obilninovou chuťou ražných vločiek a decentnou chuťou kandizovanej citrónovej kôry. Nebojte sa, aj tá je bio a bez chemického ošetrenia. Zalejte si to všetko napríklad teplým mliekom. Čo to pripomína? Štrúdľu? Závin? Buchty? Šúľance? Opekance? Možno, ale sú to muesli NATURIQ, tradične báječné.

Sušené slivky sú účinné prirodzené laxatívum a napomáhajú peristaltike čriev. Sú zdrojom železa, čím podporujú funkčnosť červených krviniek. Pomáhajú predchádzať zápalovým procesom, diabetu 2. typu, obezite a vďaka vitamínu K tiež osteoporóze. Mak je zdrojom nenasýtených omega-3 mastných kyselín, vápnika, železa, mangánu, medi a fosforu. Je tiež bohatým zdrojom vlákniny. Citrónová kôra má podobné účinky ako slivky a mak, tiež obsahuje veľa vlákniny a má protizápalové účinky.

Všetky ingrediencie v muesli sú v prémiovej bio kvalite bez použitia akýchkoľvek chemických látok, umelých hnojív a bez postrekov počas pestovania. Nie sú umelo dochutené ani dosladené. Vitamíny a stopové látky sú prirodzenou súčasťou všetkých zložiek našich muesli. Je to nesprocesovaný a tepelne neupravený produkt. Chuť je čisto prírodná.

Podmienky skladovania: Tento produkt skladujte na suchom a tmavom mieste v uzatvorenom obale, alebo nádobe. Informácia o minimálnej dobe trvanlivosti je uvedená na obale výrobku.

Výrába a distribuuje: NATURIQ s.r.o., Krivec 298, 96205 Hriňová