Naturiq

Bio Muesli ČOKOLÁDA - PHYSALIS

Bio Muesli ČOKOLÁDA - PHYSALIS

Zloženie: ovsené vločky jemné (28%), vkočky KAMUT® (21%), ovsené otruby (14%), physalis RAW -sušený (13%), VLAŠSKÉ ORECHY (11%), kvapky zo 72% horkej čokolády*, fairtrade (9%) /kakaová hmota, trstinový cukor, kakaové maslo/, ľanové semienka, mletý muškátový oriešok.
*bez použitia sójového lecitínu

Všetky použité ingrediencie pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.

Výrobok obsahuje LEPOK.

Ako by to vyzeralo, keby v našej veľkej rodine muesli chýbali práve tie s čokoládou? Veď práve čokoláda a jej čarovná chuť, aróma a jemnosť nás prenáša do iných dimenzií - možno je to práve detstvo s ranným "kakavkom", možno neopakovateľný moment s partnerom, narodeninový deň, alebo... Práve kvalitná bio fairtrade horká čokoláda namiešaná belgickým čokoládovým majstrom hrá v týchto muesli prím. Dokonalým, avšak lahodným kontrastom je raw physalis. Na slnku sušené plody zostali šťavnaté a mäkké. Ich chuť naplno prebudí zmysly a pomôže ráno skoncentrovať myseľ. Physalis je zároveň zdrojom vitamínu C a je bohatý na toľko potrebnú vlákninu.

Cereálny základ týchto muesli tvorí netradičný Kamut®. Je to znovu objavená pôvodná obilnina pochádzajúca z oblasti Iránu, Afganistanu, Pakistanu a pohoria Hindukúš. Obrovské chrumkavé zrnká arašidovo-maslovej chuti sú ďalším zdrojom vlákniny. Aby tieto muesli boli na vlákninu naozaj najbohatšie, doplnili sme ich receptúru o jemné ovsené vločky, ovsené otruby a ľanové semienka.

Všetky ingrediencie v muesli sú v prémiovej bio kvalite bez použitia akýchkoľvek chemických látok, umelých hnojív a bez postrekov počas pestovania. Nie sú umelo dochutené ani dosladené. Vitamíny a stopové látky sú prirodzenou súčasťou všetkých zložiek našich muesli. Je to nesprocesovaný a tepelne neupravený produkt. Chuť je čisto prírodná.

Podmienky skladovania: Tento produkt skladujte na suchom a tmavom mieste v uzatvorenom obale, alebo nádobe. Informácia o minimálnej dobe trvanlivosti je uvedená na obale výrobku.

Výrába a distribuuje: NATURIQ s.r.o., Krivec 298, 96205 Hriňová