Naturiq

Bio Muesli MARHULE, MANDLE, KOKOS

Bio Muesli MARHULE, MANDLE, KOKOS

Zloženie: OVSENÉ VLOČKY JEMNÉ (29%), marhule sušené (22%), JAČMENNÉ VLOČKY (22%), MANDLE (9%), OVSENÉ OTRUBY, slnečnicové jadierka, sušený kokos RAW (5%), ryžová múka, muškátový oriešok mletý.

Všetky použité ingrediencie pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.

Výrobok obsahuje LEPOK.

Plne dozreté marhule šetrne sušené v raw kvalite vytvárajú zákad chute týchto muesli. Sladkú chuť marhúľ dopĺňajú chrumkavé raw kokosové kúsky spolu s množstvom celých veľkých mandlí. Korenisto podfarbené štipkou muškátového orieška dokresľujú slnečný letný sen. Tak jednoduché a tak úžasné! Jedinečná kombinácia. Lahodná, voňavá a sladká.

Podiel sušených marhúľ v týchto muesli sa vyšplhal na 22% čo v čerstvom stave predstavuje takmer 400 gramov marhúľ (v 400 gramovom balení muesli). Toto množstvo ovocia je zdrojom draslíka a železa, čo ocení Vaše srdce a krv. Je aj zdrojom vitamímnu A a antioxidantov, čo ocenia Vaše oči a pokožka. K tomu všetkému má veľký podiel vlákniny, čo ocení hlavne Vaša tráviaca sústava. Zvyšok toho dobrého dodáva obilninový základ z vločiek a slnečnicové jadierka.

Všetky ingrediencie v muesli sú v prémiovej bio kvalite bez použitia akýchkoľvek chemických látok, umelých hnojív a bez postrekov počas pestovania. Nie sú umelo dochutené ani dosladené. Vitamíny a stopové látky sú prirodzenou súčasťou všetkých zložiek našich muesli. Je to nesprocesovaný a tepelne neupravený produkt. Chuť je čisto prírodná.

Podmienky skladovania: Tento produkt skladujte na suchom a tmavom mieste v uzatvorenom obale, alebo nádobe. Informácia o minimálnej dobe trvanlivosti je uvedená na obale výrobku.

Výrába a distribuuje: NATURIQ s.r.o., Krivec 298, 96205 Hriňová