Naturiq

Supersnack KISS Bio

Supersnack KISS Bio
Zloženie:  Jablkové krúžky na slnku sušené (25%), Brusnice /brusnice, jablková šťava, slnešnicový olej 1%/ (25%), VLAŠSKÉ ORECHY jadrá (25%), Physalis (machovka peruánska) - RAW (25%).

Nová rada inovatívnych produktov SUPERSNACK prináša osvedčené dobroty v novom šate.

Supersnack KISS Bio obsahuje sušené jablkové krúžky - soft. Jablkovú chuť mäsitých na slnku sušených jablkových krúžkov spolu s brusnicami a physalisom tvoria dobrý kyslastý základ. Vlašské orechy svojou chuťou tíšia a vyvažujú kyslosť a dopĺňajú Supersnack o zaujímavé nutrične hodnotné látky dôležité pre organizmus

Vitamín C a antioxidanty povzbudia organizmus a zmysly pri akejkoľvek únave. Hodí sa dobre na turistické chodníčky výborný zdroj energie.

Všetky použité ingrediencie pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva krajín EU aj krajín mimo EU. Pri ich pestovaní neboli použité chemické látky ani pesticídy. Produkt nie je chemicky upravený ani konzervovaný.

Podmienky skladovania: Tento produkt skladujte na suchom a tmavom mieste v uzatvorenom obale, alebo nádobe. Informácia o minimálnej dobe trvanlivosti je uvedená na obale výrobku.

Výrobok balí a distribuuje: NATURIQ s.r.o., Krivec 298, 96205 Hriňová