Naturiq

Bio Muesli ZÁZVOR - ARÓNIA - CHIA

Bio Muesli ZÁZVOR - ARÓNIA - CHIA

Zloženie: ovsené vločky Jumbo (22%), ovsené vločky jemné (15%), zázvor kandizovaný (12%) /koreň zázvoru, cukor/, VLAŠSKÉ ORECHY (11%), arónia (11%), ovsené otruby (11%), chia (7%), ľanové semienko hnedé, konopné semienko lúpané.

Všetky použité ingrediencie pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.

Výrobok obsahuje LEPOK.

Zázvorové muesli ponúkajú dobrodružstvo výrazne ucelenej chuti. Vyborná a silná kombinácia pikantného zázvoru s chuťou horkastého vlašského orecha je navyše doplnená trpko-kyselkavým plodom sušenej arónie. Na prvý pohľad by vám táto kombinácia mohla pripadať ako prisilná káva. Na zjemnenie tejto chuťovej explózie sme použili ovsené vločky Jumbo, ktoré svojou jemnou mliečnou podstatou uhasia ohnivý charakter týchto muesli. Určite Vás však dokážu zahriať jemnou zázvorovou pikantnosťou. Z hľadiska benefitov pre zdravie môžeme tieto muesli kľudne zaradiť na popredné priečky, ba možno by bojovali o prvé miesto spolu s morušovými muesli. Celá receptúra bola starostlivo zvážená. Aj preto sme pre tieto muesli získali na Great Taste 2018 jednu hviezdičku!

Naše zázvorové muesli obsahujú mnoho silných antioxidačných ingrediencií. Sú to predovšetkým chia semienka, arónia, zázvor a vlašské orechy. Navyše pre vysoký podiel chia, arónie a Jumbo ovsených vločiek majú aj schopnosť optimálne regulovať krvný tlak.
Liečivá sila zázvoru je doplnená o výživný vlašský orech ako potrava pre mozog. Silné antioxidačné vlastnosti arónie sú už dlho známe. Stačí tri bobuľky arónie trikrát denne a už hrajú  dôležitú úlohu pri regulácii vášho krvného tlaku.

Všetky ingrediencie v muesli sú v prémiovej bio kvalite bez použitia akýchkoľvek chemických látok, umelých hnojív a bez postrekov počas pestovania. Nie sú umelo dochutené ani dosladené. Vitamíny a stopové látky sú prirodzenou súčasťou všetkých zložiek našich muesli. Je to nesprocesovaný a tepelne neupravený produkt. Chuť je čisto prírodná.

Podmienky skladovania: Tento produkt skladujte na suchom a tmavom mieste v uzatvorenom obale, alebo nádobe. Informácia o minimálnej dobe trvanlivosti je uvedená na obale výrobku.

Výrába a distribuuje: NATURIQ s.r.o., Krivec 298, 96205 Hriňová