Naturiq

Bio Muesli PERSIA - MORUŠA A GRANÁTOVÉ JABLKO

Bio Muesli PERSIA - MORUŠA A GRANÁTOVÉ JABLKO

Zloženie: ŠPALDOVÉ VLOČKY (34%), OVSENÉ VLOČKY Jumbo (18%), OVSENÉ OTRUBY, sultánky RAW, moruša biela sušená RAW (8%), KEŠU ORECHY (7%), ľanové semienko hnedé, sušené semená granátového jablka RAW (6%), kardamom mletý.

Muesli PERSIA sú vlajkovou loďou NATURIQ MUESLI. Po úprave receptúry majú viac podmanivú chuť. Pomer RAW ovocia a orechov ostal zachovaný na rovnako vysokej úrovni až 30% !!!. Pohrali sme sa len s pomerom vločiek a pridali sme špaldové vločky. Výsledkom je ocenenie v celosvetovej súťaži Great Taste 2017. PERSIA je jedným z najlepších muesli na svete !!!

Muesli PERSIA sa určite dostane vďaka hodvábne-vábnej chuti rozprestierajúcej sa po zákutiach krajiny vášho jazyka priamo do eufórie vášho mozgu. PERSIA!!! Asi takto dobrá vec to je. Raňajky  ti osladí len RAW ovocie moruša a sultánky v sprievode chrumkavých sladko-kyslých jadierok granátového jablka. Asi nakoniec ani nemusíme pripomínať aké zdravé sú..... Užívaj si čo je dobré....

Všetky použité ingrediencie pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.

Výrobok obsahuje LEPOK.

Všetky ingrediencie v muesli sú v prémiovej bio kvalite bez použitia akýchkoľvek chemických látok, umelých hnojív a bez postrekov počas pestovania. Nie sú umelo dochutené ani dosladené. Vitamíny a stopové látky sú prirodzenou súčasťou všetkých zložiek našich muesli. Je to nesprocesovaný a tepelne neupravený produkt. Chuť je čisto prírodná.

Podmienky skladovania: Tento produkt skladujte na suchom a tmavom mieste v uzatvorenom obale, alebo nádobe. Informácia o minimálnej dobe trvanlivosti je uvedená na obale výrobku.

Výrába a distribuuje: NATURIQ s.r.o., Krivec 298, 96205 Hriňová