Naturiq

Bio Muesli BRUSNICOVÉ

Bio Muesli BRUSNICOVÉ

Zloženie: OVSENÉ VLOČKY JEMNÉ (36%), brusnice sušené (22%) /brusnice, jablkový koncentrát, slnečnicový olej/, RAŽNÉ VLOČKY (14%), VLAŠSKÉ ORECHY (7%), tekvicové jadierka, ľanové semienko hnedé, konopné semienko lúpané, pŕhľava dvojdomá mletá, feniklové semienko mleté.

Všetky použité ingrediencie pochádzajú z ekologického poľnohospodárstva.    

Výrobok obsahuje LEPOK.

Lahodné, šťavnaté, jemne kyselkavé muesli s výraznou chuťou brusníc v kombinácii s bylinkami vám prinesú potešenie pre chuťové poháriky.  Každé sústo týchto bylinkových muesli je bohaté na brusnice, keďže takmer celú štvrtinu balíčka týchto muesli tvoria kyselkavé brusnice.

Táto zaujímavá receptúra muesli s bylinkami je svojím charakterom veľmi prospešná pre urinálny systém človeka. Výrazné zastúpenie tekvicových jadierok spolu s obrovským počtom brusníc je pre močové cesty a aj prostatu veľmi osožná kombinácia. Určenie a funknosť bylinkových muesli s brusnicami výrazne podporuje aj výber a zastúpenie bylín v podobe pŕhľavy a feniklu, ktorých jemne drvená forma ideálne ladí s ostatnými zložkami. Zmes muesli je doplnená o ražné vločky spolu s vlašskými orechami, ktoré svojou sladkastou chuťou s trochou horkosti vyvážia kyselkavosť. Vôňa sušených byliniek prestupuje celým obsahom, ale nijako neruší receptúru, práve naopak, výborne ju dopĺňa. Prosto skvelá kombinácia prémiových ingrediencií lahodila aj porotcom Great Taste 2018 kde sme pre toto muesli získali v silnej konkurencii 2 hviezdičky!

Všetky ingrediencie v muesli sú v prémiovej bio kvalite bez použitia akýchkoľvek chemických látok, umelých hnojív a bez postrekov počas pestovania. Nie sú umelo dochutené ani dosladené. Vitamíny a stopové látky sú prirodzenou súčasťou všetkých zložiek našich muesli. Je to nesprocesovaný a tepelne neupravený produkt. Chuť je čisto prírodná.

Podmienky skladovania: Tento produkt skladujte na suchom a tmavom mieste v uzatvorenom obale, alebo nádobe. Informácia o minimálnej dobe trvanlivosti je uvedená na obale výrobku.

Výrába a distribuuje: NATURIQ s.r.o., Krivec 298, 96205 Hriňová