Naturiq

100 % Bio čaj z morušových listov + Bio ruža

100 % Bio čaj z morušových listov + Bio ružaPorciovaný BIO čaj v 25-tich nálevových vreckách (netto váha 32,5g)

Prémiový BIO čaj z morušových listov 95% a BIO ruža (lupene) 5%, všetko v drvenom stave.

Ruža a jej lupene, pestované na tej istej farme ako morušové listy, dodávajú čaju decentnú a nezameniteľnú vôňu. Malé množstvo významnej a príťažlivej silice, ktorú lupene ruže obsahujú, sa po zaliatí čaju a vylúhovaní extrahuje do nápoja a ihneď pozmení chuť a vôňu morušového čaju a vám zodvihne náladu. Už pri prvých dúškoch má nálev očarujúcu, jemne sladkasto-orieškovú, komplexnú a harmonickú chuť, bez akejkoľvek známky horkosti v dozvuku chuti.

Čím sú  morušové listy pre Vás dobré? Je to jeden z mála čajov, ktorý ponúka tak široký rozsah zaujímavých látok - rastlinné komponenty, vitamíny a minerály:

 DNJ (1-deoxynojirimycin)
 GABA (kyselina gama-aminomaslová)
 Fytosteroly
 Flavonoidy
 Vitamín A (retinol)
 Vitamín B (tiamín)
 Vitamín B (riboflavín)
 Vitamín C
 Vysoký podiel vápnika, draslíka, magnézia a železa

Ľudia milujúci čaj vedia, že pravidelné a dlhodobé pitie čaju ich telesný aj duševný stav obohacuje.

Morušové listy sú pestované na BIO farme. Je to biologicky čisté pestovanie, ktoré vylučuje používanie akýchkoľvek umelých hnojív a pesticídov, taktiež antibiotík, a v žiadnom prípade nie sú prípustné geneticky modifikované rastliny. Vďaka výhradne prírodnému spôsobu pestovania moruše a precízne šetrnému spôsobu zaobchádzania s rastlinami pri a po zbere, sa prejavujú účinky tohto čaju v čisto prírodnej forme a sile bez najmenšej obavy o svoje zdravie z nežiadúcich účinkov cudzorodých látok ako napríklad pridané farbivá, konzervačné látky alebo umelé ochucovadlá a pridaný cukor. Jednoducho je to čaj v tej najčistejšej forme.

Neobsahuje kofein - čaj je vhodný aj na večerné pitie a taktiež pre deti a seniorov

"Na ráno práve tento čaj je jemný a sviežo vonia. Je to skvelý nápoj pre dobrú náladu a ľahšie zvládnutý deň", povedala Zuzka, zamestnankyňa NATURIQ.

 

 

 

 

 

Podmienky skladovania: Tento produkt skladujte na suchom a tmavom mieste v uzatvorenom obale, alebo nádobe. Informácia o minimálnej dobe trvanlivosti je uvedená na obale výrobku.

Výrobok balí a distribuuje: NATURIQ s.r.o., Krivec 298, 96205 Hriňová