Naturiq

Bio Jablkové krúžky sušené

Bio Jablkové krúžky sušené


Zloženie: 100% Premium Bio Jablkové krúžky. Krajina pôvodu: Bulharsko

Bio kvalita
Premiová trieda
Bez pridaných látok a bez konzervantov
Použitie ako snack bohatý na vlákninu
Mäkké a šťavnaté krúžky
Plná sladk jablková chuť
Ľahko sa trhajú preto sú ideálne pre deti, ktoré ich budú milovať

Sušené jablká sú zdravou potravinou poskytujúcou dobrý zdroj karbohydrátov a vlákniny. Obsahujú veľmi málo tuku a absolútne žiaden cholesterol. Jablká sú výborný zdroj fytochemikálií, ako sú flavonoidy a fenolové zlúčeniny vrátane quercetinu, epicatechinu (účinná látka v boji s mŕtvicou, podľa niektorých vedcou účinnejšia ako súčasné lieky), a procyanidinu. Tento typ antioxidantu pomáha chrániť proti niektorým typom rakoviny a srdcovým ochoreniam tým, že zabraňuje poškodeniu buniek voľnými radikálmi.

Naše jablká vám prinesú chuťový zážitok aký ste možno pri sušených jablkách ešte nezažili. Tieto sušené jablkové krúžky nie je potrebné pred konzumáciou namáčať. Sú určené na priamy konzum, napríklad nakrájať do jogurtu alebo muesli, tiež je možné ich použiť do varenia, kde pridajú typicky sladkú jablkovú chuť pokrmu. Avšak na prípravu jablkového koláča alebo čatní je dobré ich namočiť do vody.

Podmienky skladovania: Tento produkt skladujte na suchom a tmavom mieste v uzatvorenom obale, alebo nádobe. Informácia o minimálnej dobe trvanlivosti je uvedená na obale výrobku.

Výrobok balí a distribuuje: NATURIQ s.r.o., Krivec 298, 96205 Hriňová