Naturiq

100 % Bio čaj z morušových listov

100 % Bio čaj z morušových listovPorciovaný BIO čaj v 25-tich nálevových vreckách (netto váha 32,5g)

100% prémiový BIO čaj z morušových listov v drvenom stave.

Vychutnajte si jeho plnú chuť v čistej podobe bez prímesi inej rastlinej zložky. Už pri prvých dúškoch má nálev očarujúcu, jemne sladkastú, komplexnú a harmonickú chuť, bez akejkoľvek známky horkosti v dozvuku chuti. Čím sú  morušové listy pre Vás dobré? Je to jeden z mála čajov, ktorý ponúka tak široký rozsah zaujímavých látok - rastlinné komponenty, vitamíny a minerály:

DNJ (1-deoxynojirimycin)
GABA (kyselina gama-aminomaslová)
Fytosteroly
Flavonoidy
Vitamín A (retinol)
Vitamín B (tiamín)
Vitamín B (riboflavín)
Vitamín C
Vysoký podiel vápnika, draslíka, magnézia a železa

Ľudia milujúci čaj vedia, že pravidelné a dlhodobé pitie čaju ich telesný aj duševný stav obohacuje.

Morušové listy sú pestované na BIO farme. Je to biologicky čisté pestovanie, ktoré vylučuje používanie akýchkoľvek umelých hnojív a pesticídov, taktiež antibiotík, a v žiadnom prípade nie sú prípustné geneticky modifikované rastliny. Vďaka výhradne prírodnému spôsobu pestovania moruše a precízne šetrnému spôsobu zaobchádzania s rastlinami pri a po zbere, sa prejavujú účinky tohto čaju v čisto prírodnej forme a sile bez najmenšej obavy o svoje zdravie z nežiadúcich účinkov cudzorodých látok ako napríklad pridané farbivá, konzervačné látky alebo umelé ochucovadlá a pridaný cukor. Jednoducho je to čaj v tej najčistejšej forme.

Neobsahuje kofein - čaj je vhodný aj na večerné pitie a taktiež pre deti a seniorov

Marcelov postreh: "Pre mňa sa tento čaj z čistých listov stal neodmysliteľnou súčasťou každého dňa, či sa deň začína alebo končí. Môžem povedať, že som si vybudoval návyk ho piť denne len preto, že na mňa pôsobí ako voda na oheň. Prosto upokojujúci."

 

 

 

 

 

Podmienky skladovania: Tento produkt skladujte na suchom a tmavom mieste v uzatvorenom obale, alebo nádobe. Informácia o minimálnej dobe trvanlivosti je uvedená na obale výrobku.

Výrobok balí a distribuuje: NATURIQ s.r.o., Krivec 298, 96205 Hriňová