Naturiq

Dodacie podmienky

1. Dodanie a doprava v rámci Slovenskej republiky

Pri platbe vopred na bankový účet, alebo na základe zálohovej faktúry, alebo prostredníctvom platobných brán si za dopravné predávajúci účtuje:

a) Kuriérska spoločnosť SPS (UPS):

2,99 € za zásielku s doručením do 2 pracovných dní po dni expedície zo skladu predávajúceho. Pokiaľ objednávka presiahne hodnotu 29,00 € je doprava tovaru kuriérom bez poplatku.

b) Príplatok kuriérskej služby SPS (UPS) pri platbe na dobierku:

1,49 € do hodnoty dobierkovej sumy 70,00 €, ktorá sa pripočíta k základnej cene balíka. Pri hodnote dobierkovej sumy nad 70,00 € sa príplatok za dobierku neúčtuje. Platba je možná len platobnou kartou, nie hotovosťou.

2. Dodanie a doprava do Českej republiky

Kuriérska spoločnosť IN TIME pri platbe vopred:

Zásielky do Českej republiky predávajúci zasiela kuriérskou službou pri platbe vopred bezhotovostným prevodom na bankový účet predávajúcho na základe zálohovej faktúry. Cena dopravy zásielky je 6,49 €. Účet prevádzkovateľa e-shopu je vedený v českej pobočke Fio banky (neúčtujú sa poplatky za medzinárodnú transakciu). Ako variabilný symbol je potrebné uviesť číslo objednávky, ktoré sa kupujúci dozvie z potvrdenia objednávky zaslenej e-mailom po objednaní tovaru. Tovar bude expedovaný až po obdržaní platby na účet predávajúceho:

       Číslo účtu : 2600646453/2010

       IBAN : CZ04 2010 0000 0026 0064 6453

       BIC (SWIFT): FIOBCZPP

3. Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.

4. Predávajúci môže zaslať tovar, ktorý je okamžite dostupný, kupujúcemu a zvyšnú časť objednávky doručí dodatočne v zákonnej lehote, avšak za predpokladu, že kupujúcemu nebude účtované žiadne dodatočné poštovné, okrem toho, ktoré bolo započítane v objednávke.